Mediateka zgłoszona do konkursu

2021-02-15

Miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach zgłosiła Mediatekę do konkursu Lebendige Stadt Foundation Award. Będzie ona rywalizować w 20. edycji konkursu niemieckiej Fundacji "Żyjące miasto". Tegoroczna odsłona odbywa się pod hasłem: „Sztuka może być wszędzie: Jak miasta tworzą przestrzeń kulturową w trakcie pandemii koronawirusa?”.

Bardzo dziękujemy za wsparcie przy składaniu wniosku aplikacyjnego pracownikom Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą Miasta Kielce.

Mediateka jest miejscem dla miłośników książek, czasopism, audiobooków, e-sportu, VR, wystaw, spotkań autorskich i transmisji online. Włącza się do rozmaitych akcji, gier miejskich i innych wydarzeń kulturalnych. Organizuje warsztaty, lekcje biblioteczne, zajęcia dla osób w każdym wieku.

Trzymajcie kciuki za wygraną Mediateki w konkursie!