Wyniki konkursu „Pojazd kosmiczny – zero waste”

2021-10-07

Nie spodziewaliśmy się, że konkurs na stworzenie pojazdu kosmicznego wzbudzi tak duże zainteresowanie! Wszystkim młodym twórcom dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i bujną wyobraźnię. Komisja wybierając zwycięskie prace miała ciężki orzech do zgryzienia, ale udało się!

ZWYCIĘZCY:
I miejsce – Maksymilian Krzemiński „Robot Trurla”
II miejsce – Aleksander Chański „Kosmo”
III miejsce – Nikodem Dudek „Kosmiczny Spychacz Odpadów”

Komisja postanowiła przyznać również WYRÓŻNIENIA dla 3 najciekawszych pojazdów:
I wyróżnienie – Oskar Moćko „Kosmolud”
II wyróżnienie – Miłosz Malec „Lemwaso”
III wyróżnienie – Filip Piotrowski „Pojazd kosmiczny”

Autorów zwycięskich oraz wyróżnionych prac zapraszamy w sobotę 9️ października w godzinach 12.00-16.00 po odbiór nagród w Poczytalni Na dVoRcu. Na pozostałych uczestników konkursu czekają drobne upominki.

Wszystkie prace będzie można obejrzeć przez najbliższy tydzień na wystawie w poczekalni Dworca Autobusowego Kielce.

Nagrody dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura-Interwencje 2021.