A A+ A++

Aktualności

Nowy zastępca dyrektora MBP w Kielcach

2021-01-04

Z dniem 1 stycznia 2021 roku na stanowisko zastępcy dyrektora, na zasadzie awansu wewnętrznego, została powołana Pani Ewelina Iwan. Powitał ją 4 stycznia 2021 r. zastępca prezydenta Kielc Marcin Różycki, dyrektor Anna Żmudzińska oraz grono pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach.

Ewelina Iwan przygodę z biblioteką zaczynała wiele lat temu jako jej czytelniczka. Po ukończeniu studiów odbywała tutaj staż, aż w końcu stała się pełnoprawnym członkiem bibliotekarskiej załogi. Przez ostatni rok zdobywała doświadczenie jako kierownik filii nr 10, a od Nowego 2021 Roku czeka ją nowe wyzwanie – stanowisko zastępcy dyrektora.

Nowej Pani wicedyrektor życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze bibliotekarskiej kariery, wielu sukcesów, powodów do dumy, stałego wsparcia i dobrej współpracy. Życzymy także zdrowia, sił, pozytywnej energii, pomysłów, zapału, cierpliwości, mądrości w podejmowaniu decyzji i wszystkiego, co jest potrzebne na nowym stanowisku. Mamy nadzieję, że razem będziemy tworzyć nowoczesność, nie zapominając również o dobrych tradycjach kieleckiego bibliotekarstwa.