A A+ A++

Aktualności

Modna L'ektura

2021-01-28

Nowy projekt pod patronatem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach przy współpracy z Panią Paulą Kuliną  i portalem L’editorial. Specjalna zakładka Modna L'ektura, pod którą zamieszczane będą na bieżąco recenzje książek polecanych przez bibliotekarzy. Fascynujące lektury zbliżające do świata mody, urody, sztuki i designu oraz ogólnie pojętego lifestylu.

Modna L'ektura - propozycja portalu L'editorial i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach. Czytelnik znajdzie tu informacje o interesujących pozycjach książkowych, dzięki którym nabierze ochoty na zgłębianie tajników mody, pozna sylwetki cenionych projektantów, polskie i światowe dzieła z dziedziny sztuk pięknych, a także inne tematy, o których z pewnością przeczyta z zapartym tchem. Recenzje pisane przez bibliotekarzy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach ułatwią wybór nietuzinkowej lektury, nad którą warto się pochylić i poznać od podszewki. Projekt realizowany jest przy współpracy z Panią Paulą Kuliną, założycielką portalu L'editorial, na którym ukazują się wyselekcjonowane materiały ze świata mody i urody, designu, informacje dotyczące inspirujących miejsc i najnowszych smaczków z dziedziny sztuki.

Dlaczego Modna L'ektura? Czytanie jest modne, dlatego L'editorial i Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach rozbudzają apetyt na piękne L’ektury. 

Szczegóły:
https://leditorial.pl/
https://leditorial.pl/modna-lektura/