A A+ A++

Aktualności

Noworoczny konkurs fotograficzny

2021-01-21

Niedawno rozpoczął się Nowy Rok. Czy przyniesie zmiany na lepsze? Jest sporo niewiadomych, ale mimo wszystko, na przekór marazmowi, zrezygnowaniu oraz deficytom nadziei, chcemy przywołać radosny nastrój i zaprosić Was do zabawy karnawałowo – walentynkowej. 

Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach zaprasza młodzież i dorosłych do udziału w noworocznym konkursie na najlepszą stylizację literackich kochanków. pt. „Znajdź swojego Don Kichota”. Dulcyneo, znajdź Don Kichota, który z największą rozkoszą weźmie udział w Konkursie!

- Nie ograniczajcie się w wyborze bohaterów literackich, „pomyszkujcie” między półkami zarówno z literaturą polską, jak i zagraniczną, współczesną czy historyczną. Zapraszamy do poszukiwań w zbiorach Miejskiej Biblioteki Publicznej, a z pewnością będziecie mieli w czym wybierać .

- Wybierzcie swoją ulubioną parę literacką i ustylizujcie się tak, aby oglądający odgadł, na kogo patrzy. Wystarczy jeden przedmiot, charakterystyczny szczegół lub poza, w której będziecie się fotografować. Najważniejsze, żebyście uchwycili charakter wybranych postaci .

- Swoje pomysły uwiecznijcie na fotografii. Na osoby, które najtrafniej sportretują zakochane literackie pary czekają atrakcyjne nagrody - niespodzianki. Zdjęcia należy przesłać do 12 lutego 2021 r., do godz. 12:00 na adres: promocja@mbp.kielce.pl. W treści maila prosimy wpisać imię i nazwisko osoby (osób) zgłaszającej pracę oraz tytuł książki stanowiącej inspirację.

- Nadesłane prace zostaną opublikowane na profilu Facebook. Od 12 lutego 2021 r. będzie można głosować na najciekawszą stylizację poprzez przyznawanie like’ów pod wybranymi zdjęciami .

- Głosowanie potrwa do 15 lutego 2021 r. do godz. 8.00. Laureatami zostaną 2 osoby, których zdjęcia otrzymają największą ilość polubień .

- Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 15 lutego 2021 r. Nagrodzone prace zostaną udostępnione na stronie internetowej www.mbp.kielce.pl oraz w mediach społecznościowych.

Nie ma czasu na wahanie! Czytajcie i kompletujcie przebranie!

_______________

Przesyłając zdjęcia, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na prezentację miejsca/wizerunku osoby przedstawionej na fotografii, opublikowanie materiału na naszym profilu FB oraz stronie internetowej www.mbp.kielce.pl oraz na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu.