A A+ A++

Aktualności

Spotkanie z Alkiem Rogozińskim

2020-09-03

5 września 2020 r. o godz. 17.00 w Filii nr 7 - Mediatece odbędzie się spotkanie z Alkiem Rogozińskim, autorem poczytnych komedii kryminalnych i powieści obyczajowych, którego książki wielokrotnie zdobywały nagrody w plebiscycie „Zbrodnia z przymrużeniem oka”. Gość będzie mówił o powieści „Teściowe muszą zniknąć”.

Alek Rogoziński, Prezydent Kielc Bogdan Wenta i Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Jarosław Foka Bukowski przeczytają fragmenty „Balladyny” w związku z akcją Narodowe Czytanie. Podczas spotkania z pisarzem odbędzie się wręczenie nagród czytelnikom biorącym udział w konkursach: Ambasador Czytelnictwa (edycja sierpień 2020 z Alkiem Rogozińskim) oraz Najlepszy Czytelnik (najlepsi w całym półroczu, w którym organizowany był konkurs).

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wynikających z obowiązującego reżimu sanitarnego.

Partnerzy i Sponsorzy wydarzenia:
Miasto Kielce, Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o., Kieleckie Centrum Kultury, Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach, KLANK OPTYK, DEFRO, Kwiaciarnia Bierz go Bukiet, Świat słodyczy, RUMUŃSKIE SMAKI, Bristol Busko ART & Medical SPA, Oprawa Obrazów Kielce Art Nuvo, Instytut Dizajnu w Kielcach, Dafi, AleBabeczka Cukiernia.