A A+ A++

Aktualności

Konkurs "Kolacja mistrzów"

2020-09-21

Prawie każdy z nas korzysta z przepisów zaczerpniętych z książek, czasopism lub zeszytów, w których zapisywane są receptury na wyśmienite dania. Nadeszła jesień, a wraz z nią chłodniejsze dni i długie wieczory. Zachęcamy do przygotowania wyjątkowej kolacji dla rodziny lub przyjaciół. Stwórzcie danie, które będzie smaczne i zdrowe, a dodatkowo pięknie i estetycznie podane – pozytywny efekt gwarantowany! Zróbcie zdjęcie, na którym znajdzie się nie tylko danie, ale także Wasza ulubiona książka kucharska, czasopismo lub zeszyt z przepisami. Oddzielnie przyślijcie przepis na potrawę widoczną na zdjęciu. Liczy się pomysł i oryginalność. Ważne, aby danie z fotografii chciało się zjeść, choćby oczami.

Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Kielcach lub w regionie świętokrzyskim, w wieku 16 lat i powyżej.

Prace konkursowe prosimy przysyłać do 15 października 2020 r. na adres: agata.zajac@mbp.kielce.pl lub zamieszczać na naszym profilu Facebooku w komentarzu do posta dotyczącego Konkursu.

Sponsorzy nagród: Centrum Terapii Sp. z o.o., Chinkalnia Restauracja Gruzińska, Restauracja Hotel Karczówka, Włoska Pizzeria & Trattoria, Hotel Bristol Art & Medical SPA.