Bajkowy Telefon

2020-05-29

Z niecodzienną propozycją dla dzieci wychodzą bibliotekarze z MBP w Kielcach. Inicjatywa organizowana jest w ramach ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Rozpocznie się 1 czerwca i potrwa do 12 czerwca br. W tym czasie od poniedziałku do piątku Panie Bibliotekarki będą miały przyjemność czytania wybranych bajek przez telefon naszym najmłodszym czytelnikom.

Na czym polega nasza akcja? Już od 27 maja w godzinach 8.00-10.00 będziemy przyjmować zgłoszenia telefoniczne pod numerem 41 362 70 13 lub mailowe na adres promocja@mbp.kielce.pl. Czytanie będzie się odbywać w godz. 10.00-13.00 poprzez oddzwanianie pod numer telefonu podany przez osobę zamawiającą.

Poniżej prezentujemy tytuły książek, spośród których będzie można wybrać bajkę dla naszych milusińskich. Mamy nadzieję, że akcja się spodoba, a dzieci będą nas słuchać z zaciekawieniem.