Spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem

2020-03-05

4 marca 2020 r. w MBP w Kielcach odbyło się spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem. Szacownego Gościa powitała dyrektor MBP Anna Żmudzińska.

Filia nr 10 wypełniona była po brzegi miłośnikami gawęd Pana Profesora. Wśród nich byli m.in: prezydent Kielc Bogdan Wenta z małżonką Iwoną Wentą, zastępca prezydenta Kielc Marcin Różycki, dyrektor Kancelarii Prezydenta Sławomir Stachura, zastępca dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Grzegorz Sowiński, dyrektor KCK Augustyna Nowacka.

Rozmowę prowadziła redaktor Marzena Sobala. Pogodne opowieści Profesora wywoływały salwy śmiechu słuchaczy, którzy na długo zapamiętają spotkanie z nieocenionym językoznawcą.

Spotkanie wsparli nasi Partnerzy: Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o., Restauracja SEZONOVA, Kieleckie Centrum Kultury, Mateusz Wolski, MOSiR Kielce, Marcin Klimczak Ochrona Medyczna.pl, Kwiaciarnia "Bocianek", Krystyna Derszniak.

Fotogaleria (fot. Mateusz Wolski)