A A+ A++

Aktualności

Gdy wirus zagraża narysuj bibliotekarza

2020-03-22

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z bibliotekarzem w roli głównej.
Nagrody czekają!

W dzisiejszych czasach bibliotekarz to człowiek orkiestra! Zna się nie tylko na literaturze, ale posiada też wszechstronną wiedzę. Organizujemy różnego rodzaju imprezy, koordynujemy projekty kulturalne, jesteśmy animatorami, wydawcami i dekoratorami wnętrz. Zdarza nam się wcielać w rolę pedagogów, udzielać dziennikarsko i dbać o nagłośnienie. Świetnie odnajdujemy się jako administratorzy stron internetowych. Ostatnio większość naszych aktywności publikujemy na Facebooku i tam również jesteśmy specjalistami od social mediów. Nie narzekamy na nudę, bo sensem naszej pracy tak naprawdę są ludzie. Jesteśmy bardzo ciekawi Państwa wyobrażenia o nas i naszej pracy.

Narysujcie znajomego bibliotekarza, zróbcie zdjęcie swojej pracy i umieśćcie pod postem na FB lub prześlijcie na adres mailowy: biblioteka@mbp.kielce.pl podając swoje dane kontaktowe.

Zdjęcia należy przesyłać do piątku 27 marca, do godziny 15.00.

Przesyłając zdjęcie jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na prezentację fotografii na naszym profilu FB oraz stronie internetowej www.mbp.kielce.pl, a także w mediach lokalnych i portalach informacyjnych w celu promocji czytelnictwa.