Biblioteka Czytelnikom

2020-03-15

Biblioteki zostały zamknięte a zaplanowane wydarzenia odwołane...

Za swoimi czytelnikami tęsknią zarówno pisarze, jak i my bibliotekarze. Wychodząc Państwu naprzeciw na czas kwarantanny przenosimy życie Biblioteki do sieci. Prosimy śledzić naszą stronę internetową oraz profil Biblioteki na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o naszych propozycjach, wśród nich będą:

Teatrzyki kukiełkowe, cieni. Interpretacje wierszy i bajek przez znanych kielczan, aktorów, naszych ambasadorów, bibliotekarzy.
- Liczne konkursy, rebusy i zajęcia manualne dla czytelników przygotowane przez zespół bibliotekarzy oraz przyjaciół.
Bookmark - make yourself, prezentacje w języku angielskim, zagadki, rebusy z nagrodami.
wypożyczanie ebooków

Nie jesteśmy profesjonalnymi operatorami, pracować będziemy na naszych telefonach, ale postaramy się z całych sił aby jakość nagrań była czytelna.

Zachęcamy Państwa do przesyłania nam zdjęć i filmików pokazujących, jak można w sposób atrakcyjny spędzić czas nie wychodząc z domu.