Niebieska Strefa A A+ A++

Aktualności

Konkurs "Świętujmy w towarzystwie książki"

2020-12-03

Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach zaprasza wszystkich kielczan do udziału w Konkursie Bożonarodzeniowym pt. „Świętujmy w towarzystwie książki”.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Kielc. Celem Konkursu jest edukacja dzieci w zakresie poznawania symboli, obyczajów i znaczenia świątecznych elementów, związanych z obrzędowością ludową. Poprzez udział w konkursie, chcemy namówić młodych i starszych kielczan do kultywowania tradycji i folkloru Świąt Bożego Narodzenia, kształtować wyobraźnię plastyczną oraz rozwijać zdolności manualne. Jednocześnie podkreślamy, że książka jest niezastąpionym towarzyszem, zarówno na co dzień, jak i od święta. Zachęcamy, aby Wasze projekty potwierdzały tę myśl. Wykorzystajcie ulubione książki i stwórzcie razem z dzieckiem kreatywny projekt świąteczny, może być ozdoba choinkowa, kartka świąteczna lub świąteczno-noworoczny stroik. 

Technika wykonania jest dowolna, praca może mieć formę tradycyjną lub innowacyjną.

 - Prosimy o sfotografowanie lub nagranie Waszych propozycji świątecznych oraz przesłanie ich na adres promocja@mbp.kielce.pl w terminie do 21 grudnia 2020 roku. Prosimy o podanie w mailu imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.
- O wyłonieniu zwycięzców Konkursu decyduje komisja konkursowa powołana przez Organizatora, zwana dalej „Komisją”.
- Przy ocenie pracy pod uwagę będą brane: pomysłowość, kreatywność, estetyka wykonania, różnorodność wykorzystanych materiałów oraz odzwierciedlenie tematu Konkursu.
- Spośród nadesłanych prac Komisja wybierze 3 najciekawsze.
- Oficjalne rozstrzygnięcie Konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpi 23 grudnia 2020 roku.
- Zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo. Czekają nagrody MIESZANKI – NIESPODZIANKI!
- Zdjęcia nagrodzonych prac zostaną udostępnione na stronie internetowej www.mbp.kielce.pl oraz w mediach społecznościowych.
- Partnerzy Konkursu: Pasieka Rodzinna - Miody Napękowskie, OkoEkspert – Salon Optyczny/Gabinet Okulistyczny, Bożęcki – Centrum Optyczne, Sklep Botanika, Wydawnictwo Albatros, Wydawnictwo Widnokrąg, Studio Fryzjerskie Awangarda, Body Slim Studio Smukłej Sylwetki, Purezento Instytut Spa.

Przesyłając zdjęcia, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na prezentację miejsca/wizerunku osoby przedstawionej na fotografii, opublikowanie materiału na naszym profilu FB oraz stronie internetowej www.mbp.kielce.pl oraz na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu.

ZAPRASZAMY do udziału w Konkursie oraz w Kieleckim Wirtualnym Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbywać się będzie od 6 do 24 grudnia 2020 r. Szczegóły na stronie https://jarmark.kielce.eu/