A A+ A++

Aktualności

Zaczytane Kielce. Znajdź swój prezent pod choinkę

2020-12-14

Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach wraz z Galeria Echo, zaprasza wszystkich kielczan do wzięcia udziału w wyjątkowej, świątecznej akcji w kooperacji mikołajowo-gwiazdkowej.

22 grudnia, od godziny 10.00 do samego wieczora, każdy mieszkaniec Kielc będzie mógł stać się szczęśliwym znalazcą podarunku-niespodzianki. Prezenty mogą kryć się wszędzie, nawet w najmniej spodziewanych miejscach kieleckiego centrum handlowego. Każdy, kto znajdzie tajemniczy pakunek, będzie mógł zabrać go ze sobą. Znakiem identyfikującym prezent-niespodziankę będzie zdobiąca go zielona gałązka oraz stempel na opakowaniu.

Świąteczna akcja to sposób na promocję czytelnictwa i Biblioteki, a także przypomnienie obdarowującym, że książka to prezent, który nadaje się dla każdego i na każdą okazję. To również chęć bezinteresownego dzielenia się magią zbliżających się Świąt!

Szczęśliwych znalazców zachęcamy, aby pochwalili się swoim prezentem-niespodzianką na profilu fb Biblioteki, umieszczając swoje zdjęcie z książką w komentarzach.

O książkowe prezenty dla kielczan zadbali: Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach, Wydawnictwo Literatura, Wydawnictwo Albatros, Wydawnictwo Marginesy, Wydawnictwo Drzewo Babel, Wydawnictwo Kropka, Wydawnictwo AGORA, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, Wydawnictwo Zakamarki.

„Zaczytanych Świąt!”