A A+ A++

Aktualności

Pomóżmy małym bibliotekom!

2020-12-01

Szanowni Czytelnicy! Razem możemy pomóc małym bibliotekom w Polsce w uzupełnieniu księgozbioru dla dzieci i młodzieży. Przynieście przeczytane przez Wasze dzieci książki do dowolnej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach, a my przekażemy je dalej! Firma Kinder i Wydawnictwo Znak zbiorą je, dodadzą nowe egzemplarze i przekażą małym bibliotekom, w których brakuje książek do wspólnego czytania z dzieckiem. Dla dzieci, które podzielą się swoimi książkami, mamy dyplomy i zakładki od Organizatorów akcji.

5 pierwszych bibliotek, które zapełnią podarowanymi książkami 3 duże kartony, wygrywa wieczorki autorskie z Ambasadorami akcji (Michał Rusinek, Zofia Kraszewska lub Sylwia Stano). Wszystkie biblioteki biorące udział w akcji otrzymają nagrody w postaci puf oraz zestaw książek z dedykacją autorów. Będziecie je mogli później wypożyczać w naszych placówkach.

Prosimy o przynoszenie książek (nie mogą być uszkodzone) dla dzieci w wieku 2-14 lat. Przynosząc książki zaznaczcie, że są one przeznaczone na cel akcji KINDER - Przerwana na wspólne czytanie. Czasu nie mamy wiele. Prosimy o dary najpóźniej do 10 grudnia 2020 r.

Nie zwlekaj! Podziel się książką!

Szczegóły akcji na stronie www.kinder.pl