Dyktando na Święto Niepodległości

2020-11-10

Drodzy Czytelnicy!
Napiszcie z nami Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości i wesprzyjcie nasz cel społeczny! Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach zaprasza wszystkich chętnych do udziału.

1. ZGŁASZANIE
Zapisy już trwają i kończą się 11.11.2020, kilka minut przed startem dyktanda. Wystarczy zarejestrować się na stronie ➡ dyktanda.pl i zgłosić chęć uczestnictwa w sprawdzianie swoich ortograficznych umiejętności.

2. PISANIE
W ramach akcji, 11 listopada, napiszemy online dyktando, przygotowane specjalnie na Dzień Odzyskania Niepodległości.

3. GŁOSOWANIE

W dniach 13-15 listopada, każdy uczestniczący w dyktandzie będzie miał szansę oddać swój głos na cel społeczny, zgłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach - numer celu 156.

4. SPOTKANIE

Naszym celem będzie spotkanie z Waszym ulubionym autorem/autorką. Wesprzyjcie nasz pomysł, poinformujcie o tej akcji znajomych, nauczycieli oraz bliskie Wam osoby, które będą miały okazję sprawdzić swoją znajomość polskiej ortografii i wspomóc zorganizowanie ciekawego spotkania autorskiego.

Więcej informacji na stronie: