Dostępność przestrzeni publicznej dla osób z niepełnosprawnościami

2020-10-20

26 października tego roku „Fundacja Szansa dla Niewidomych” Tyflopunkt Kielce oraz Joanna Winiarska- Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kielce zapraszają do udziału w konferencji „Zamknij oczy, zobacz więcej - Świat otwarty dla Niewidomych”. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Wielkie spotkanie niewidomych, słabowidzących i wszystkich niepełnosprawnych REHA FOR THE BLIND in Poland 2020.”

Spotkanie odbywać się będzie hybrydowo, w Kieleckim Centrum Kultury, przy Placu Moniuszki w Kielcach oraz on-line. Tematem przewodnim konferencji będzie „Dostępność przestrzeni publicznej dla osób z niepełnosprawnościami”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Kielcach ma zaszczyt być jednym z partnerów przedsięwzięcia. Poniżej przedstawiamy ramowy plan wydarzenia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.