Spotkanie z Katarzyną Bondą

2019-12-17

Dziennikarka, reportażystka, pisarka, Królowa Polskiego Kryminału - Katarzyna Bonda była naszym gościem!

Spotkanie z bestsellerową pisarką zgromadziło wielu fanów jej twórczości, wśród nich wiceprezydenta Kielc Marcina Różyckiego, dyrektora kancelarii prezydenta Bogdana Wenty Sławomira Stachurę oraz panie z Klubu Modnej Babeczki. Ci, którzy przybyli do Biblioteki, na pewno nie byli zawiedzeni. Rozmowę z autorką prowadziła dr Agnieszka Zaremba. Pani Katarzyna okazała się osobą wyjątkowo otwartą i bezpośrednią. Chętnie dzieliła się opowieściami dotyczącymi pisarstwa, bohaterów swoich książek i różnymi anegdotami, m.in. dotyczącymi jej rodzinnej Hajnówki. Dobry humor nie opuszczał jej nawet na chwilę i udzielił się wszystkim zgromadzonym. Po zakończeniu spotkania chętnie podpisywała egzemplarze swoich książek i pozowała do wspólnych fotografii.

Dziękujemy Adriannie Kowalczyk-Czubak, Agnieszce Mojeckiej, Annie Ciołak z DS Smith Polska, Bistro Wegemania, Kieleckiemu Centrum Kultury i Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kielcach za pomoc w organizacji spotkania.