Noc Bibliotek z historią w tle

2019-10-05

Tegoroczna Noc Bibliotek w MBP w Kielcach odbywała się „z historią w tle”. W podróż do świata historii i literatury zabrali uczestników zaproszeni goście: Marzena Nosek, Renata Głasek-Kęska i Krzysztof Nawrot. Do muzycznej krainy łagodności zaprosiły wszystkich Małgorzata Biesaga i Patrycja Duda. Po fantastycznym świecie gier i zabaw oprowadzali najmłodszych: Ewa i Grzegorz Bujak oraz Przemysław Krystian. O dokumentację spotkania zadbał Pierwszorzędny Zakład Fotografii Artystycznej, a o dobrą atmosferę, słodki poczęstunek, odpowiednią scenografię, przygotowanie warsztatów i wiele innych rzeczy zatroszczyli się pracownicy MBP. Razem ze wspaniałą i sympatyczną publicznością „znaleźliśmy wspólny język”.