Dziś w naszej bibliotece powitaliśmy z dziećmi z PS nr 35 panią Aleksandrę Cieślicką, instruktora szkolenia psów z Psiej Szkoły Banderia oraz przesympatyczną suczkę Przytulię. Pani Ola w bardzo ciekawy sposób opowiedziała dzieciom jak należy opiekować się psem, prezentując przyniesione akcesoria. Przytulia dzielnie asystowała swojej pani, a na zakończenie spotkania odnalazła ukrytą przez dzieci w bibliotece próbkę zapachu cynamonu.
Mamy nadzieję, że spotkanie pozwoliło dzieciom zrozumieć, że pies nie jest pluszową zabawką i trzeba się nim opiekować w odpowiedzialny i należyty sposób. [fotogaleria]

2009-18 | Odwiedzin: 3607931, dzisiaj: 603 | Obecnie Gościmy: 92 | Logowań na konto: 368038, dzisiaj: 0 | Pozycji zamówionych: 11 | Pozycji zarezerwowanych: 3073