Biblioteka podwórkowa

2013-02-02

2 lutego do biblioteki zawitali: dwie Oliwie, Amelka i Oskar. Grupą dzieciaczków zajęła się pani Agnieszka. Po otwarciu zaczarowanej walizki Oliwka odkryła nieznane sobie książeczki - o Wiewiórze Wystrasznym i zaczarowanej kolorowej plamce. Gdy reszta grupy oddawała się zabawom plastycznym (w walizce znalazły się tajemnicze wzorniki, dzięki którym powstały przepiękne kolorowe kompozycje) Oliwka na głos przeczytała nowe tytuły. Mała Oliwka i Amelka spróbowały swoich sił w układaniu puzzli. Przy niewielkiej pomocy pani Agnieszki udało się ułożyć jelonka Bambi. Dziewczynki za namową „rodzynka” Oskara podjęły wyzwanie i odwiedziły Polly, bohaterkę gry „Świat Polly”. Wraz z nią udali się na całodniowe zakupy, odwiedzili weterynarza i zbierali kolorowe kwiaty. Niestety czas płynie nieubłaganie i nadszedł czas pożegnania. Do zobaczenia za tydzień - w sobotę będą czekały na Was nowe wyzwania i niespodzianki.